وکیل خانواده در رشت

وکیل دعاوی کیفری در رشت

وکیل دعاوی حقوقی در رشت

وکیل دعاوی ملکی در رشت

تنظیم دادخواست  در رشت

وکیل دعاوی ثبتی در رشت

مشاوره و قرار ملاقات

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما از طریق  شماره تماس

09113488797 برقرار نمایید.

بهترین وکیل خوب و حرفه ای در رشت

_

اگر به دنبال بهترین وکیل خوب و حرفه ای در رشت هستید، باید بدانید که آقای «علیزاده» یکی از بهترین وکیل های خوب و حرفه ای در سطح رشت و استان البرز هستند. وقتی صحبت از بهترین وکیل در رشت میشود. ممکن است شما معیارهایی متفاوت از دیگر افراد برای انتخاب بهترین وکیل داشته باشید. اما وقتی صحبت از وکیل حرفه ای در رشت یا وکیل خوب در رشت میشود؛ باید چه مواردی را ملاک قرار دهیم؟ تا انتها با ما همراه باشید، تا به این موارد مهم پاسخ دهیم.

 • دعاوی قرارداد اجاره و مطالبه اجاره بها
 • وکیل ارث و انحصار وراثت
 • وکیل خانواده و مشاوره دعاوی خانوادگی
 • اثبات مالکیت
 • وکیل دعاوی ثبتی
 • وکیل دعاوی دیوان عدالت اداری
 • جرم کلاهبرداری، انواع و مجازات آن!
 • تصرف عدوانی و مجازات آن
 • وکیل دعاوی خانوادگی
 • وکیل دعاوی حقوقی
 • وکیل دعاوی املاک
 • وکیل دعاوی کیفری

مشاوره حقوقی تلفنی

قبل از طرح هرگونه دعوا و ارسال لایحه تمامی جوانب لازم را در نظر گرفته و با دقت نظر بسیار زیاد اقدام به طرح دعوا نمایید تا به نتیجه مطلوب خود دست یابید جهت طرح هرگونه سوال حقوقی کلیک نمایید تا در اسرع وقت سوالات شما پاسخ داده شود. برای تعیین وقت مشاوره حقوقی تلفنی لطفا با شماره 09113488797 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره حقوقی آنلاین

در این بخش می توانید پرسش های حقوقی خود را مطرح کنید تا به ترتیب پاسخ داده شود. جهت طرح سوالات حقوقی خود کلیک نمایید تا در اسرع وقت سوالات شما همراهان گرامی پاسخ داده شود. البته می توانید از طریق پیام رسان های قابل دسترس سوالات خود را نیز مطرح کنید تا وکیل بهتر پاسخگوی سوالات حقوقی شما باشد.

مشاوره حقوقی حضوری

قطعا با داشتن مشاوره حقوقی حضوری در دفتر وکیل در رشت می توانید بهتر با وکیل خود مشورت داشته باشید و بهترین راهکار حقوقی به شما ارائه خواهد شد. برای داشتن یک مشاوره حقوقی در رشت توسط وکیل پایه یک دادگستری بصورت حضوری و تعیین وقت با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید.

وکیل پایه یک دادگستری در گیلان باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

رشت یکی از شهرهای برجمعیت کشوردر استان گیلان به شمار می رود. از نظر قضایی در شهرهای در حوزه استان گیلان قرار دارد و محاکم دادگستری شهر رشت برای رسیدگی به پرونده های مختلف این شهر صالح هستند. از نظر قانونی وکیل دررشت کسی است که پروانه وکالت دادگستری معتبر داشته باشد. پروانه وکالت نیز به کسی اعطا می شود که در آزمون وکالت پذیرفته شده و دوره کارآموزی وکالت را سپری کرده باشد. وکلای دارای پروانه وکالت معتبر در رشت یا عضو کانون وکلای دادگستری یا مرکز وکلا و مشاورین حقوقی قوه قضاییه هستند.

علاوه بر دارا بودن پروانه وکالت، وکیل در رشت باید در شهر های گیلان اقامت داشته باشد و حوزه فعالیت وی در این شهر متمرکز باشد. در نتیجه وکلایی که پروانه وکالت آنها مربوط به خارج از استان تهران است، نمی توانند فعالیت خود را در منطقه فرمانیه یا به طور کلی شهر تهران متمرکز کنند. اگر به دنبال وکیل خوب در رشت هستید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

اهمیت انتخاب بهترین وکیل در رشت

امروزه بخش قابل توجهی از زندگی اشخاص حقیقی و حقوقی را، پیگیری موضوعات قانونی در بر می گیرد. بدون تردید داشتن یک وکیل تلفنی کارکشته و ماهر برای وکالت در دعاوی دادگستری، شانس پیروزی را بسیار افزایش می دهد. بهترین وکیل در رشت علاوه بر داشتن پروانه وکالت باید بر قوانین و مقررات مربوط به حوزه شهر رشت اطلاع کامل داشته باشد. فرقی ندارد موضوع پرونده چه باشد، با پیدا کردن وکیل رشت و تنظیم وکالتنامه می توانید نمایندگی خود در انجام کلیه اعمال حقوقی را به وی سپرده و منتظر نتیجه باشید.

من هیچگونه پرونده‌ای را تضمین نمیکنم

اما از دانش و تجربه خود بهره‌گیری کرده و تلاش مضاعفی می‌کنم تا خدمات با کیفیت و عالی را برای شما فراهم آورم.

مشاوره حقوقی

ارائه مشاوره تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی

تنظیم انواع لایحه

قبول وکالت و ارائه راه کارهای تخصصی برای پیروزِ در دعاوی املاک

تنظیم انواع قرارداد

پذیرش دعاوی حقوقی و کیفری در کلیه زمینه ها

دلایل مراجعه به وکیل در رشت

گاهی به طور ناخواسته مردم با مشکلات حقوقی و کیفری روبه رو می شود که ذهن و زندگی آن ها را درگیر می کند، بنابراین به حضور کسی نیاز دارند تا هم از لحاظ تخصص بتوانند به او تکیه کنند و هم بتوانند کلیه امور مربوطه را به او واگذار کنند. دعاوی های مختلف اعم از خانوادگی، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری و غیره می باشد که هر کدام وکیل مخصوص به خود را دارند و تسلط در یک یا چند دعاوی را عهده دار هستند. مراجعه به وکیل در رشت، به هنگام مواجهه با مشکلات حقوقی، کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد زیرا وکیل با  دراختیار داشتن دانش و اطلاعاتی که در زمینه های مختلف حقوقی دارد بهتر می تواند از شما در برابر قاضی دفاع کند و درصدد رفع مشکلاتتان برآید.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

وظایف اصلی وکیل خبره در رشت

شغل وکالت دارای مسئولیت و وظایف سنگینی است که یک وکیل برای بدست آوردن اعتماد و اطمینان موکلینش باید وظایف اصلی مربوط به شغلش را انجام دهد تا به عنوان یک وکیل خبره یا موفق شناخته شود. این وظایف اعم از:

 • ارائه مشاوره حقوقی و حرفه ای به مراجعه کنندگان
 • رک گویی و صداقت با موکلین و مراجعه کنندگان
 • بررسی و پیگیری پرونده به صورت مستمر و مداوم
 • حضور به موقع در تمامی جلسات دادگاهی
 • جمع آوری اسناد و مدارک مفید به نفع موکل و ارائه به دادگاه
 • جمع آوری ادله های محکم به نفع موکل
 • همراهی با موکل تا صادر شدن حکم دادگاه
 • ارائه لایحه دفاعیات از موکل و گرفتن حق و حقوق او
 • گرفتن حق و حقوق تضییع شده موکل و نادیده گرفتن منافع خود
 • وکیل رشت چه نقشی در موفقیت پرونده دارد؟

  رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و کیفری نیازمند دارا بودن دانش حقوقی و تجربیات لازم در زمینه‌های مختلف است. افراد درگیر در پرونده‌های حقوقی و کیفری از هرگونه دانش حقوقی بی‌بهره هستند و به همین سبب نمی‌توانند موفقیت چندانی را در دعاوی مطرح شده کسب کنند. باید به سراغ بهترین وکیل رشت بروید تا با استفاده از توانایی و کاربلدی وی بتوانید به بهترین شکل ممکن مشکلات پیش آمده را حل و فصل کرده در نهایت موفقیت‌های مد نظرتان را به دست آورید.

  وکیل سال‌های زیادی از سابقه کاری خود را در محاکم قضایی گذرانده و در آنجا عهده‌دار پرونده‌های مختلفی شده است. وکیل برای بازگشایی گره‌های موجود در پرونده نیازمند تجربیات گران بهایی است که در سال های متمادی کسب کرده است. از سوی دیگر وکیل احاطه کاملی بر مواد قانونی مختلف دارد و می‌تواند از این مواد قانونی برای ارائه دفاعیات لازم در محاکم قضایی استفاده کند. بدون کمک گرفتن از وکیل ممکن است مدت زمان زیادی را مشغول رسیدگی به پرونده باشید. از همین رو، استخدام وکیل، رسیدن به اهداف تعیین شده را تسهیل خواهد کرد.

  از سوی دیگر باید این موضوع را در نظر داشته باشیم که وکیل همواره تغییرات قانون را نیز مدنظر قرار می‌دهد. او همواره علم خود را به روز نگه می‌دارد تا مشکلی از بابت ارائه دادن راهکارهای مناسب به موکل خود نداشته باشد. وکیل دارای جسارت و شجاعت بالایی در پیگیری پرونده است تا آخرین لحظه و تا زمانی که رای نهایی مربوط به پرونده صادر می‌شود، پیگیر منافع موکل خود است. او تحت تاثیر جو دادگاه قرار نمی‌گیرد. هیچ عاملی باعث نمی‌شود تا از احقاق حقوق موکل خود کوتاه بیاید. به هر حال اگر دنبال راهی برای کسب موفقیت هستید بهتر این است که یک وکیل خبره و کاربلد را به خدمت بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *