بهترین وکیل کیفری در رشت کیست؟

بهترین وکیل کیفری در رشت از جمله وکلایی است که به بهترین شکل از موکل خود می تواند دفاع کند. عملکرد وکیل کیفری با حوزه های دیگر وکالتی متفاوت است. در این زمینه، وکلا به طور ویژه با حقوق اشخاص سر و کار دارند. به وکیل کیفری، وکیل مدافع که به معنی محافظ و دفاع کننده می باشد نیز می گویند.

انواع دعاوی کیفری

در دعاوی کیفری جرمی رخ می دهد و طبق یک شکواییه، بحث آن در مراجع قضایی مطرح می گردد. موضوع مورد بحث در چنین دعاوی ای ممکن است آبرو، مال و یا جان افراد باشد. به طور کلی دعاوی کیفری را می توان بر اساس نوع آسیب به دو دسته طبقه بندی کرد که عبارتند از:

جرایم علیه اموال افراد: در این نوع دعاوی جرم صورت گرفته علیه اموال فرد شاکی می باشد.در این صورت فرد با تنظیم شکایت نامه به کمک بهترین وکیل کیفری در رشت از مرجع محترم قضایی تقاضای بررسی و رسیدگی بهم موضوع را می کند. در این موارد مثل سرقت، کلاهبرداری و یا اختلاس علاوه بر جبران خسارت مالی شاکی، جرم فرد مشتکی عنه جنبه عمومی نیز دارد.

جرایم علیه خود فرد: در این مورد که از جمله جرایم حساس هستند، موضوع بحث وجود یک شخص است. ممکن است در این میان به وجود یک شخص، اعضا و جوارح او و یا آبرو و حرمتش تعرض شود که در نهایت اوج گیری اختلاف و دعوا باعث کشیده شدن موضوع به دادگاه های کیفری می گردد. قتل، ضرب و جرح و دعوا، توهین و سقط جنین از جمله این موارد هستند.

وظایف بهترین وکیل کیفری در رشت چیست؟

بهترین وکیل کیفری در رشت، وظیفه دارد دعوی موکل خود را برای درخواست تمامی مطالبات او به صورت شکوائیه تهیه کند. وکلا باید در ابتدا با علم کافی و تسلط به قوانین ذکر شده پرونده مورد نظر را مطالعه نمایند و در صورت قابل دفاع بودن، با اخذ پرونده از آن دفاع کنند. در صورتی که جرم در چارچوب قانون باشد، بهترین وکیل کیفری در رشت می تواند تخفیفی برای مجازات تعیین شده از قاضی درخواست نماید. همان طور که در مقاله بهترین وکیل کیفری در ساری گفته شد، بهترین وکیل گیلان می تواند با جمع آوری مستندات و مشاهدات و ادله، در روند بازجویی و دادرسی نیز موثر باشد و در خصوص پرونده هایی مثل قتل، سرقت، کلاه برداری، زورگیری و… از موکل خود دفاع کند.

وظایف وکیل کیفری

دعاوی های کیفری به دعاوی گفته می شود که دولت برای حفظ امنیت در جامعه، مجازات های متفاوتی را درنظر گرفته است و اگر این جرایم در دادگاه ثابت شود، متهم محکوم به مجازات می گردد. دعاوی های کیفری انواع متفاوتی دارند از جمله: ضرب و شتم، سرقت، کلاهبرداری، قاچاق، تسخیر اموال، روابط نامشروع، استفاده از موادمخدر و هر جرمی که عفت عمومی را خدشه دار کند جزو جرایم کیفری محسوب می شود.

در این شرایط وکیل کیفری وظایف بسیار مهمی دارد و بر پرونده های کیفری کار کرده و آن ها را بررسی و پیگیری می کند. اخذ وکیل کیفری در پرونده های کیفری، بسیار ضروری می باشد و وکیل با بهره گیری از دانش و تحصیلاتی که در این زمینه دارد به موکلش در دادگاه کمک کرده و از او دفاع می کند.

وکیل کیفری موظف است تا به موکل خود مشاوره داده و سپس با طی کردن مراحلی در دادگاه، با جمع آوری مستندات و مدارک به نفع موکل، از او و گفته هایش دفاع کند. وکیل کیفری تمام سعی و تلاش خود را می کند تا باعث پیشبرد پرونده در جهت مثبت شده و پرونده را با موفقیت به پایان برساند. یک وکیل خبره و کاربلد، می تواند با ارائه راهکارهای درست و استفاده به موقع از تبصره های قانونی در دادگاه، پرونده موکل را با موفقیت به پیش ببرد، حتی اگر همه چیز بر علیه موکل بوده باشد. هر شخصی در هر پرونده کیفری، مجاز است تا از دو وکیل استفاده کرده و آن ها را به دادگاه معرفی کند.

بهترین وکیل کیفری در رشت

مردم به هنگام مواجه شدن با مشکلات کیفری، اولین راه حلی که به ذهنشان می رسد جستجوی بهترین وکیل کیفری در رشت می باشد. انتخاب یک وکیل کیفری به عنوان بهترین، نیاز به داشتن ویژگی هایی دارد که باعث می شود به عنوان بهترین وکیل کیفری توسط مردم انتخاب شوند.

یک وکیل کیفری موفق، باید به تمامی موضوعات کیفری تخصص و تسلط داشته باشد و دفاعیات تخصصی لازمه را در این خصوص انجام دهد. همچنین داشتن سوابق کاری بالا در موضوعات کیفری، یکی دیگر از مواردی است که به یک وکیل کیفری کمک می کند تا به قواعد و مقررات موضوعات کیفری آگاهی کامل داشته باشد.  وکیل کیفری در رشت باید به موضوعات کیفری زیر تسلط داشته باشد تا بتواند به آن ها رسیدگی کند. موضوعاتی از جمله:

توهین، مزاحمت تلفنی، قتل عمد و غیرعمد، فروش مال غیر، فوت در تصادفات رانندگی، جعل، تهدید، کلاهبرداری، خیانت در امانت، دیه، نزاع و غیره که باید برای آن ها شکایت نامه تنظیم گردد سپس مراحل قانونی آن توسط وکیل انجام گردد.

بهترین وکیل کیفری در رشت، با نادیده گرفتن منافع خویش به خواسته های موکل و اهداف او توجه کرده و تمام تلاشش را می کند تا بتواند با تنظیم لایحه دفاعیات، در دادگاه از موکلش دفاع کند و پرونده را به نتایج مطلوب برساند.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: کیفری، کلاهبرداری، دزدی، قتل، کلاهبرداری اینترنتی، خیانت در امانت، اختلاس و…
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

وکیل دعاوی کیفری

بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در رشتبهترین وکیل پایه یک دادگستری در رشتبهترین وکیل چک در رشتبهترین وکیل حقوقی رشتبهترین وکیل خانواده رشتبهترین وکیل رشتبهترین وکیل زن در رشتبهترین وکیل طلاق توافقی در رشتبهترین وکیل طلاق در رشتبهترین وکیل کیفری رشتبهترین وکیل ملکی در رشتبهترین وکیل ملکی رشتبهترین وکیل مهریه در رشتپذیرش پرونده های خانواده در تمام نقاطحرفه ای ترین وکیل طلاق در تمام نقاطعالی ترین وکیل خانواده در تمام نقاطقبول وکالت دعاوی طلاق در تمام نقاطوکیل امور ثبتی دلسوز در رشتوکیل امور ثبتی منصف در رشتوکیل امور حسبی خبره در تمام نقاطوکیل امور حسبی خوب در رشتوکیل امور حسبی مسئولیت پذیر در رشتوکیل حقوقی زبده در رشتوکیل طلاق مسئولیت پذیر در تمام نقاطوکیل کیفری با سابقه در تمام نقاطوکیل کیفری با سابقه در رشتوکیل ملکی با تجربه در رشتوکیل ملکی در رشتوکیل ملکی کاربلد در رشتوکیل ملکی کارکشته در رشت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *